Forum Sekcji Meteorologicznej

Studenckie Koło Naukowe Geografów UAM Poznań


#1 2008-03-20 08:46:45

mucha

Zaawansowany użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 51

playground....?

takie info dostałam od Piotra Basińskiego z GP PN:
" 11.04 (piatek) po poludniu odbedzie sie na wydziale gra lokalizacyjna.
To pomysl gry strategicznej, rozgrywanej z pomoca jakiejs planszy, ktora
Janusz przywiozl z Krakowa. Podobno swietna zabawa
spoleczno-geograficzna. Przewidywany czas gry - 3-4 godziny. Myslelismy,
zeby kazda sekcja wystawila zespol 3-4 osobowy"

dla nie wtajemniczonych Janusz, nasz Prezes, był w Kraku w ramach programu MOST. a ja w tym czasie byłam w Wawie i też spotkałam się z takimi grami strategicznymi:) zaprzyjaźniłam się też z pierwszym polskim pomysłodawcą- Krzyśkiem "Sempem" Bieleckim, tutaj info (polecam szczególnie o Urban Playgroung!): http://www.projekty.semp.pl/

jestem wielką fanką Urban Playground i innych szaleńst Sempa, o których możecie poczytać na wyżej podanej stronie! z jednym happeningiem-grą byliśmy nawet na konferencji w Amsterdamie (patrz: Lumenatio). i gdybym miała więcej charyzmy to przeprowadziłabym taką grę w Poznaniu chętnie. ale jak widać, na naszym wydziale już się prezes za to zabrał... tzn mam nadzieję, że to jest to samo lub coś podobnego. no i oczywiście chętnie wezmę udział i mam nadzieję, że mnie nie wystawicie i też się pobawicie (bo to się w grupkach małych najlepiej gra)!!! więc jeżeli dojdzie do skutku, to 11ego rezerwujcie czas:)

Offline

 

#2 2008-03-28 10:51:29

mucha

Zaawansowany użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 51

Re: playground....?

to nie będzie jednak stricte playground...

o co będzie chodzić?
gra strategiczna, mix rpgów i monopolu zabawa w kierowanie firmą...  wchodzenie w strefy ekonomiczne, różne sytuacje rynkowe, itp... szczegóły będę sukcesywnie wyciągać od Janusza

mam nadzieję, że nasza sekcja weźmie udział

a playground możemy zorganizować z naszej inicjatywy! looknijcie na te linki, które podałam, jeżeli ktoś byłby zainteresowany to proszę o kontakt

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cohorsnawi.pun.pl www.formula1.pun.pl www.traktor-volley.pun.pl www.gumed.pun.pl www.malowanie-dachow.pun.pl