Forum Sekcji Meteorologicznej

Studenckie Koło Naukowe Geografów UAM Poznań

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-03-24 18:43:36

mucha

Zaawansowany użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 51

Raporty

jak już część osób wie, raportujemy każde nasze wyjście, każdą działalność. pomysł raportowania wprowadzony został niedawno i obejmuje on okres od początku roku akademickiego.

po co? dla nas, żeby nieobecni wiedzieli, co ich ominęło. dla zarządu- żeby nikt się nie przyczepiał, że nic nie robimy (my przecież co chwilę coś robimy!). dla przyszłych członków sekcji meteo- żeby znali oni działalność swoich poprzedników. itd... dla ludzkości

wadą raportów jest formalizacja... idziemy sobie w teren, śmiejemy się, a potem to trzeba sprowadzić do kilku konkretnych zdań, do raportu. ale ale- żeby nie było! nie ma gotowych szablonów, autor raportu ma dużą dowolność.

kto pisze? każdy. jak na razie mam dwa gotowe raporty, które niebawem Łukasz umieści na stronie, więc wszystko będzie jasne. poza tym są jeszcze trzy raporty w przygotowaniu. a jutro... może paść na Ciebie
no właśnie, każdy będzie miał szanse coś skrobnąć.

i pamiętajcie- raportujemy każde działanie. szkoda by było, gdyby ktoś się postarał, pozałatwiał coś, a potem jego działalność zostałaby niezauważona i niedoceniona. tak się niestety działo w latach ubiegłych i nie dość, że na zebraniu walnym SKNG zostaliśmy pominięci, to jeszcze nie ma żadnej dokumentacji, która potwierdzałaby działalność sekcji... jest luka, dziura, wyrwa !!! jakby sekcja została porwana przez kosmitów... ok, ale jesteśmy już na Ziemi i działamy

dziękuję Miłoszowi za pierwszy raport z naszej wizyty w IMGW
czekam na kolejne "zlecone" raporty!

Offline

 

#2 2008-03-24 23:21:16

k_r

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-11
Posty: 120

Re: Raporty

Mam nadzieję że nie padnie na mnie bo ja na najblizszy czas mam dość pisania czegokolwiek


all rights reserved

Offline

 

#3 2008-03-28 10:56:04

mucha

Zaawansowany użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 51

Re: Raporty

chodzi raczej o to, aby aktywować mało aktywnych członków sekcji, więc nic się nie martw

i czekam na te zaległe raporty! jakbyście dosłali mi je do niedzieli to byłoby dobrze (bo kwiecień będę mieć mocno na walizkach i nie będę miała siły żeby was poganiać )

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tibians.pun.pl www.avonismt2.pun.pl www.metin2cheaty.pun.pl www.super-bakugany.pun.pl www.slrr-polmulti.pun.pl